“Heade eelduste looja”

PÕLTSAMAA ÜHISGÜMNAASIUM 100

17. detsembril 1917 alustas Põltsamaal Karl Schmidti majas esmakordselt tööd gümnaasiumiharidust andev õppeasutus. Kutsume kõiki endisi Põltsamaa Ühisgümnaasiumi (Keskkooli) õpilasi, õpetajaid ja kooli töötajaid osalema mälestuste kogumises Põltsamaa Ühisgümnaasiumis õppimise või töötamise kohta. Mälestuste põhjal soovime koostada kooli ajaloo ja mälestuste raamatu.

Elektrooniliselt on võimalik täita küsimustik aadressil https://goo.gl/CLvQJi

Omakäeliselt kirja pandud mälestused võib tuua kooli kantseleisse või Heli Aiaotsa kätte või saata kirjaga aadressil: Heli Aiaots, Veski 5, Põltsamaa.

Kui keegi soovib rääkida oma kooliajast, palun võtta samuti ühendust Heli Aiaotsaga.

Ootame ka fotosid ja muid kooliga seotud dokumente, mis võivad olla elektroonilised. Originaaldokumendid ja fotod tagastame pärast skännimist.

Fotode kohta peaks olema teada fotografeerimise aeg, mis sündmust on jäädvustatud, kes on fotol ja kellele foto kuulub.
OOTAME TEIE HUVITAVAID MÄLESTUSI, MIDA ON TORE LUGEDA KA TEISTEL!

PÜG 100 korraldustoimkonna nimel
Heli Aiaots