Tegevused Veski tn koolimajas

Head praegused ja endised õpetajad - õpetajate kohtumispaik on õpetajate tuba!

1. Virtuaalreaalsuse tund
Kas Te usute, et saate ühe koolitunni jooksul käia ära avakosmoses, Antartikas või Peruus? Kooli haridustehnoloog Rainer Tõnnis pakub võimalust saada osa tänapäeva õpilaste kaasaegsest õpikeskkonnast ning käia ära kosmoses, ekspeditsioonil Antarktikas või imetleda vaateid Peruus inkade asulas Machu Picchus! Kõik need virtuaalreaalsuse võimalused on osa tänaste õpilaste koolitundidest.

Tule ja proovi ise järele, kuidas toimub õppimine virtuaalreaalsuse keskkonnas!

2. Laulutund
Laulutund legendaarse lauluõpetaja Hille Martiniga "Ma tahaksin kodus olla, kui ..."
Ootame teid meenutama koolipäevi läbi toredate laulude!

Laulude repertuaaris on: "Ma tahaksin kodus olla", "Kungla rahvas", "Taas koju", "Eilne päev", "Oma laulu ei leia ma üles", "Taas punab pihlapuu", "Merepidu", "Kaitseta", "Mis värvi on armastus", "Naerata".

3. Ajalootund
Ajaloo- ja ühiskonnaõpetaja Erika Sari tunnis saate panna proovile enda teadmised ning meenutada Põltsamaa ajaloost, koolist ja õpetajatest läbi lustliku ja mälestusi turgutava Kuldvillaku mängu.

Vaata videoüleskutset SIIT!

4. Füüsika tund
Kui haridustehnoloogi tunnis on võimalik käia ära avakosmoses või külastada kosmosejaama, siis koos füüsikaõpetaja Tarvo Talvistuga saate rohkem teada mikro- ja makromaailmast. Võtate osa Tartu Ülikooli Tartu observatooriumi külastuskeskuse ja ESERO Eesti koostöö tulemusena (Eesti Teadusagentuuri kaasrahastusel) valminud mobiilsest näitusest "Aatom ja Universum, teekond mikro- ja makromaailma sügavustesse!"

Tule ja laienda enda silmaringi!

NÄITUSED
Kooli raamatukogus saate uudistada kooliga seotud sümboolseid esemeid, kooli meeneid ja kooli päevikuid läbi aegade. Välja on pandud ka endiste õpetajate kohta tehtud uurimistööd, uudistada lendudest ja esimestest klassidest tehtud jäädvustusi, kuid ka tänaste õpetajatega tehtud intervjuusid.

Kunstielamusi ja positiivseid emotsioone saab ammutada ka kunsti- ja tehnoloogiatööde näitust vaadates.