“Heade eelduste looja”

Uudiste arhiiv

TESTI tulemuste põhjal 10. klassi vastu võetud õpilased:

TESTI saab veel sooritada aprillis (kuupäev täpsustamisel).
Taotluse (vorm vt  alates 1.04.2016 www.poltsamaa.edu.ee) kooli direktori nimele palume 10. klassi sisseastujal esitada  kooli sekretärile 1. maiks 2016.

Küberkaitse
1.       Agne Andrejev
2.       Aleks Timm
3.       Allan Murd
4.       Anna-Liis Rähn
5.       Erki Veeväli
6.       Gert Ellermaa
7.       Jako Kivimägi
8.       Jegert Uusküla
9.       Johannes Laugmaa
10.    Kaile Eiert
11.    Kaimar Ennika
12.    Kauri Peets
13.    Kristjan Heinmäe
14.    Kuldar Ilves
15.    Laura Ilmelt
16.    Marek Jürgenson
17.    Markus Savotškin
18.    Martin Valdma
19.    Oliver Kill
20.    Triin Schaffrik

Infotehnoloogia
1.       Anu Peetsalu
2.       Grete Koho
3.       Jaanika Jürgenson
4.       Kertu Arula
5.       Kristjan Mänd
6.       Kristo Jukk
7.       Kristo-Martin Sibul
8.       Lasar Kütt
9.       Marcus Lumi
10.    Mihkel Tamm
11.    Remi Isotamm
12.    Roger-Breben Soolepp
13.    Sten Miljand

Loodus
1.       Artti Hohensee
2.       Iti Mari Taks
3.       Jorgen Järva
4.       Kaidi Paluoja
5.       Kersti Siimula
6.       Kristiina Amur
7.       Sandra Melsas
8.       Telver Objärtel
 
Muusika
1.       Keidy Reesalu
2.       Kristiina Ansip
3.       Kätlin Kukk
4.       Pille Pihlapuu
5.       Sten Zaitsev

Majandus-ettevõtlus
1.       Airiin Ojala
2.       Anette Kallasmaa
3.       Annemari Koller
4.       Anry Haasma
5.       Claus Leppik
6.       Cärolin Aaviste
7.       Dianna Ojala
8.       Einar Susi
9.       Eneli Penijäinen
10.   Eva Lotta Ciemgalis
11.   Geidy Siimer
12.   Germo Toonikus
13.   Hanna-Liisa Mölder
14.   Helmi- Maria Kutsar
15.   Jaanika Paas
16.   Karl-Sander Sepp
17.   Karoliine Allvee
18.   Katariina Noormägi
19.   Kelly-Riin Kärt
20.   Kristin Prits
21.   Kätlin Pala
22.   Laura Ojaste
23.   Liis-Mariliin Nõmmik
24.   Mairo Pelisaar
25.   Merlin Paabort
26.   Samuel Axel Maikalu
27.   Sandra Vaher
28.   Sigrid Kinguste
29.   Sirli-Mai Nurka
30.   Taisy Kont
31.   Terje Lillemets
32.   Viktorya Oinak 

Vabanevat kohta jäävad ootama ja/või motivatsioonivestlusele kutsutakse
Andrus Kohv
Jan Morgenson
Joel Müürsepp
Kermo Jaakonen
Kristiina Aria
Kristin Pärnsalu
Mariana Kees
Raiko Märtsin
Raido Märtsin
Sirle Kiik
Taavi Kukk
Tairo Teesaar