“Heade eelduste looja”

Juhtkond ja spetsialistid



Juhtkond
       


Aimar ArulaDirektor511 2662 aimar.arula@poltsamaa.edu.ee
Tiia MiksonÕppealajuhataja
7.–12. klass
77 51 509tiia.mikson@poltsamaa.edu.ee
Riina Valdmets
Õppealajuhataja
1.–6. klass
77 69 896
riina.valdmets@poltsamaa.edu.ee
Hannes Sarap
Majandusdirektor
51 49 867 hannes.sarap@poltsamaa.edu.ee





Laiendatud juhtkond



Sirje Ange
Huvijuht 7.–12. klass
77 51 469
51 85 654
sirje.ange@poltsamaa.edu.ee
Mariin Sirk
Huvijuht 1.– 6. klass
77 69 896
5918 1928
mariin.sirk@poltsamaa.edu.ee
Karmen Maikalu
Psühholoog
5333 1912
maikalu@gmail.com
Anu Pajo
Sotsiaalpedagoog
5333 0396
anu.pajo@poltsamaa.edu.ee
Kertu LiebertProjektijuht
77 52 525
5919 1445
kertu.liebert@poltsamaa.edu.ee
Janel Palm
IT-juht
5301 3445
janel.palm@poltsamaa.edu.ee





Tugispetsialistid

 
Anu Pajo
Sotsiaalpedagoog, tööjuhend,
õppenõustamisnõukogu
(ÕNN) esimees ja hariduslike
erivajadustega laste õppe koordinaator
(HEVKO), tööjuhend
5333 0396anu.pajo@poltsamaa.edu.ee
Karmen Maikalu
Koolipsühholoog tööjuhend 5333 1912maikalu@gmail.com
Anne Paršin
Logopeed tööjuhend

anne.parsin@poltsamaa.edu.ee
Sirje Strandberg
Logopeed tööjuhend
sirje.strandberg@poltsamaa.edu.ee
Ülle Lodi
Hariduslike erivajaduste õpilaste
õpetaja (LÕK) tööjuhend

ylle.lodi@poltsamaa.edu.ee
Maive Noodla
Karjäärikoordinaator

maive.noodla@poltsamaa.edu.ee
Maris Orav
Õppesekretär

maris.orav@poltsamaa.edu.ee
Ats Teppan
IT-spetsialist

ats.teppan@poltsamaa.edu.ee
 Maarja Kask Haridustehnoloog  maarja.kask@poltsamaa.edu.ee

Tugipersonal



Janne Maisväli
Sekretär
77 51 175
janne.maisvali@poltsamaa.edu.ee
Eimi Kaasik
Raamatupidaja
776 8559
eimi@poltsamaa.ee
Meeli Nurka
Raamatukogu juhataja
77 51 175
meeli.nurka@poltsamaa.edu.ee
Maris Raba
Peakokk
77 52 149
maris.raba@poltsamaa.edu.ee
Ülle Tamson
Med.õde, Lille t koolimaja
5552 2152
ylle.tamson@poltsamaa.edu.ee