“Heade eelduste looja”

Konsultatsiooniajad

Uuendamisel

U
Õpetaja  Aine Konsultatsiooni aeg Ruum Telefon e-mail
Aiaots, Heli (12b) ajalugu, ühiskonnaõpetus N 14.00-14.45 208 77 52 700 heli.aiaots@poltsamaa.edu.ee
Alusalu, Sandra  kehaline kasvatus E 15.40-16.30     sandra.alusalu@polsmaa.edu.ee
Ange, Sirje tantsuõpetus N 14.00-15.00 217 77 51 469 sirje.ange@poltsamaa.edu.ee 
Anniste, Aimi kehaline kasvatus E 15.40-16.30   77 52 700 aimi.anniste@poltsamaa.edu.ee
Annuk, Toomas  geograafia N 14.00-15.40 303 77 52 700 toomas.annuk@poltsamaa.edu.ee
Arula, Aimar direktor, kehaline kasvatus E 15.40-16.30   77 51 175 aimar.arula@poltsamaa.edu.ee
Bergmann, Eva-Brit (6b) inglise keel E 14.55-15.40 316 77 52 700 eva-brit.bergmann@poltsamaa.edu.ee
Bergmann, Laivi (4c) klassiõpetaja N 12.10-13.50 49 77 69 896 laivi.bergmann@poltsamaa.edu.ee
Gellert, Nele Gaia klass, inglise keel K 14.00-14.45 106   nele.gellert@poltsamaa.edu.ee
Haava, Maire male, kunstiõpetus     78 69 896 maire.haava@poltsamaa.edu.ee
Jaansalu, Kadi-Ly (4b) klassiõpetaja, inglise keel E-N 14.00 25 79 69 896 kadily.jaansalu@poltsamaa.edu.ee
Johanson, Anne   vene keel N 14.45-15.30 304 77 52 700 anne.johanson@poltsamaa.edu.ee
Jürisoo, Tiia kehaline kasvatus E 15.45-16.30   77 69 896 tiia.jyrisoo@poltsamaa.edu.ee
Kalvist, Külli (4a) klassiõpetaja, kunstiõpetus K 13.00-13.50 20 77 69 896 kylli.kalvist@poltsamaa.edu.ee
Kase, Ene  matemaatika T 13.05-15.40 104 77 52 700 ene.kase@poltsamaa.edu.ee 
Kask, Maarja arvutiõpetus K 14.55-15.40 211 77 51 469 maarja. kask@poltsamaa.edu.ee 
Keis, Maire (1b) klassiõpetaja, ajalugu, ühiskonnaõpetus kokkuleppel 44 77 69 896 maire.keis@poltsamaa.edu.ee
Kiis, Edda (10a) matemaatika T 13.00-16.30 106 77 52 700 edda.kiis@poltsamaa.edu.ee
Kosk, Agne inglise keel T 14.50-15.45 315 77 52 700 agne.kosk@poltsamaa.edu.ee
Kulu, Valli (5a) klassiõpetaja, matemaatika E 14.00-15.00 (4.,5.kl); N14.00-15.00 (6.kl) 45 77 69 896 valli.kulu@poltsamaa.edu.ee
Kuusik, Urmas tööõpetus K 14.55-15.40     urmas.kuusik@poltsamaa.edu.ee
Kõrv, Siiri (9b) kunstiõpetus, joonestamine, tööõpetus T 14.55-15.40; K 14.00-14.45 107 77 52 700 siiri.korv@poltsamaa.edu.ee
Lehiste, Heli (1a) klassiõpetaja, inglise keel   12 77 52 446 heli.lehiste@poltsamaa.edu.ee
Liebert, Kertu projektijuht, KESA kokkuleppel 218   kertu.liebert@poltsamaa.edu.ee
Linde, Kaja (10b) bioloogia, loodusõpetus, keemia   310 77 52 700 kaja.linde@poltsamaa.edu.ee
Lodi, Ülle (7a) eesti keel ja kirjandus T 14.00-15.30 204 77 52 700 ulle.lodi@poltsamaa.edu.ee
Maikalu, Karmen psühholoog kokkuleppel   53 331 912 maikalu@gmail.com
Martin, Hille muusikaõpetus E 14.00-15.30 103 77 52 700 hille.martin@poltsamaa.edu.ee
Martsik, Pille (2a) klassiõpetaja, loodusõpetus, arvutiõpetus E 12.10-12.55 (2a); E 14.00-14.45 (4.-5.kl); K 14.00-14.45 (6a) 30 77 69 896 pille.martsik@poltsamaa.edu.ee
Mikson, Maikel (11b) kehaline kasvatus E 15.40-16.30   77 52 700 maikel.mikson@poltsamaa.edu.ee
Mikson, Tiia õppealajuhataja, eesti keel kokkuleppel 207 77 51 509 tiia.mikson@poltsamaa.edu.ee  
Muhhina, Antonina (8c)  vene keel   317 77 52 700 antonina.muhhina@poltsamaa.edu.ee
Narits, Aire (8b) bioloogia, geograafia, loodusõpetus, keemia E-N kuni kl 17.00 306 77 52 700 aire.narits@poltsamaa.edu.ee
Nugis, Marika  (12a) eesti keel ja kirjandus K 14.00-15.40 203 77 52 700 marika.nugis@poltsamaa.edu.ee
Nõmme, Meeli  muusikaõpetus   8 77 69 896 meeli.nomme@poltsamaa.edu.ee
Orav, Maris (11c) KESA, äriplaan, õppesekretär kokkuleppel 213 77 51 469 maris.orav@poltsamaa.edu.ee
Oro, Eve (8a)  käsitöö, kodumajandus kokkuleppel 109 77 52 700 eve.oro@poltsamaa.edu.ee
Pajo, Anu (9a) sotsiaalpedagoog, KESA kokkuleppel 309 53 330 396 anu.pajo@poltsamaa.edu.ee
Palm, Janel  IT-juht, arvutiõpetus   211 77 51 469 janel.palm@poltsamaa.edu.ee
Paršin, Anne  logopeed, kõneravi N 8.55-9.40 34 77 69 896 anne.parsin@poltsamaa.edu.ee
Raimets, Kaja (5b) klassiõpetaja, kehaline kasvatus E 14.00-15.00 50 77 69 896 kaja.raimets@poltsamaa.edu.ee
Ratas, Milvi inglise keel, vene keel E 14.55-15.40 144 77 52 700 milvi.ratas@poltsamaa.edu.ee
Rohtmets, Katrin (1c) klassiõpetaja , loodusõpetus, kunstiõpetus K 12.00-12.45 (1c); N 13.00-13.45 (4b) 13 77 69 896 katrin.rohtmets@poltsamaa.edu.ee
Ruul, Anneli (3a) klassiõpetaja, inglise keel K 13.00-15.00 29 77 69 896 anneli.ruul@poltsamaa.edu.ee
Sarap, Signe inglise keel   143 77 52 700 signe.sarap@poltsamaa.edu.ee
Sari, Erika (9c) ajalugu, ühiskonnaõpetus N 15.00-17.00 209 77 52 700 erika.sari@poltsamaa.edu.ee
Strandberg, Sirje logopeed, kõneravi   intern3 77 69 896 sirje.strandberg@poltsamaa.edu.ee
Suvi, Sirje (3b) klassiõpetaja, inglise keel, õpiabi E 13.00-14.00 (3b); T 14.00-15.00 (4.kl) 54 77 69 868 sirje.suvi@poltsamaa.edu.ee
Talvistu, Tarvo füüsika R 13.05-13.50 313 77 52 700 tarvo.talvistu@poltsamaa.edu.ee
Teppan, Ats informaatika, robootika, riistvara   211 77 51 469 ats.teppan@poltsamaa.edu.ee
Tints, Astra  eesti keel,   matemaatika, õpiabi   25 77 69 896 astra.tints@poltsamaa.edu.ee
Tõntsu, Maia (7b) matemaatika K L 14.00 (gümn.); N al 14.00 (põhikool) 105 77 52 700 maia.tontsu@poltsamaa.edu.ee
Uus, Margit (6a) inglise keel, matemaatika N 14.55-15.40 220 77 52 700 margit.uus@poltsamaa.edu.ee
Valdmets, Riina õppealajuhataja, matemaatika   24 77 69 896 riina.valdmets@poltsamaa.edu.ee
Viks, Marika (2b) inglise keel,  õpiabi T 14.00-14.45 24 77 69 896 marika.viks@poltsamaa.edu.ee
Ääremaa, Sirje  eesti keel ja kirjandus N 14.55-15.40 206 77 52 700 sirje.aaremaa@poltsamaa.edu.ee