“Heade eelduste looja”

Huvitegevus

Huviringid 2016/17. õppeaastal

  Ringi nimetus Sihtrühm Juhendaja Ringi toimumise aeg Ringi toimumise koht
1. Mudilaskoor 1. kl I grupp Meeli Nõmme E 12.10–12.55 Lille muusikaklass
2. Mudilaskoor 1. kl II grupp Meeli Nõmme K 12.10–12.55 Lille muusikaklass
3. Mudilaskoor  2. klass Meeli Nõmme N 12.10–12.55 Lille muusikaklass
4. Tütarlastekoor 3.–5. klass Meeli Nõmme K 13.05–13.50 Lille muusikaklass
5. Poistekoor 3.–6. klass Meeli Nõmme T ja N 14.00–14.45 Lille muusikaklass
6. Poisteansambel 5. klass Meeli Nõmme N 14.55–15.40 Lille muusikaklass
7. Rahvatants  3.b klass Sirje Suvi N 13.05–13.50 Lille koolimaja
8. Rahvatants  2. klass Maarika Isotamm E 13.20 Lille koolimaja
9. Male 3.–5. klass Silvi Salupere E 13.05–14.45 Lille arvutiklass
10. Male 1.–2. klass Silvi Salupere E 12.10–12.55 Lille arvutiklass
11. Male 1.-2. klass Maire Haava T 13.05–13.50 Lille arvutiklass
12. Matemaatika 5. klass Hannes Jukk K 8.55–9.40 Lille koolimaja
13. Matemaatika 6. klass Hannes Jukk K 8.00–8.45 Lille koolimaja
14. Tähelepanu, start! Rahvastepall 1.–3 klass Tiia Jürisoo N 13.05–13.50 Felixhall
15. Uisutamine  2.–12. klass Sandra Alusalu K 15.00–17.00 Veski 5 majas või õues
16. Liiklusring 3. klass Mariin Sirk Klassijuhatajatund Lille kooli koduklass
17. Lastekoor 6.–9. klass Hille Martin T 14.00 15.40 Veski 5-103
18. Segakoor 10.–12. klass Hille Martin K 14.55–16.20 Veski 5-104
19. Tütarlasteansambel 7.–9. klass Hille Martin T 15.40–16.25 Veski 5-105
20. Segaansambel 10.–12. klass Hille Martin N 15.40–16.25 Veski 5-106
21. Puhkpilliorkester 3.–12. klass Urmas Mägi ja Malle Miller E ja N 19.00–21.00 Veski aula
22. Bioloogia 7.–12. klass Aire Narits R 14.00–16.00 Veski 5-306
23. Bioloogia ja keemia 7.–12. klass Kaja Linde kooskõlastamisel  
24. Matemaatika teaduskool 9.–10. klass Edda Kiis T 15.00–16.00 Veski 5-304
25. Avalik esinemine 7.–12. klass Sirje Ange T 16.00–17.00 Veski 5 aula
26. Tütarlaste võrkpall 7.–12. klass Aimi Anniste E 16.30–18.00         K 19.30–21.00 Veski 5 võimla
27. Korvpall, poisid  10.–12. klass Maikel Mikson K 16.30–18.00 Veski 5 võimla
28. Korvpall, poisid  7.–9. klass Maikel Mikson K 15.00–17.30 Veski 5 võimla
29. Korvpall, tüdrukud 10.–12. klass Maikel Mikson K 18.00–19.30 Veski 5 võimla
30. Digiring 2. klass Maarja Kask Klassijuhatajatund Lille arvutiklass
31. Robootika 4.–9. klass Ats Teppan T 15.00–16.00 Veski 5-311
32. Discgolf 1.–12. klass Janel Palm T 15.30–16.30 Veski 5 õues
33. Side- ja drooniring 10.–12. klass Priit Kleeman kooskõlastamisel  
34. Õhkpüssist laskmine  10.–12. klass Enno Ottis N 18.00–20.00 Lille vana maja võimla
35. 4H 5.–11. klass Eva-Brit Bergmann N 14.00–15.00 Veski 5-316
36. Noorkotkad 3.–5. klassi poisid Enno Ottis kooskõlastamisel Kaitseliidu Põltsamaa maja, Allika 3