PÜG loomingukonkursi tulemused 07. märts Helis Rosin

Veebruaris kutsus Põltsamaa Ühisgümnasiumi õpilasesindus (ÕE) kooliperet osalema loomingukonkursil "Eesti 105".

Konkursist võttis osa 32 õpilast erinevatest Põltsamaa Ühisgümnaasiumi õppekohtadest: 5 õpilast kirjutas luuletuse, 11 esitas luuletuse koos pildiga, 9 joonistas pildi ja 7 kirjutas vabariigi teemalise kõne.

23. veebruaril kutsuti kõik konkursist osavõtjad õpilaspresidendi vastuvõtule koos juhendajatega (5 juhendajat). Lisaks kutsuti vastuvõtule ka TPN noori, kes valmistasid Eesti Vabariigi aktuseid ette, aitasid saali kaunistada, läbi viia ning meisterdasid õpetajatele sõbrapäevaks huulemäärdeid (kokku 13 inimest) ning 3 ÕE liiget.

ÕE presidendi vastuvõtu korraldasid: Devis Nool (ÕE president), Kirke Ojasoo (ÕE asepresident), Janne-Mari Järva, Tommi Laanemäe, Merlin Keldermäe, Helena Tõnisson, Helen Jallajas ja nende mentor Helena Nõmmik.