Tublide õpilaste tunnustamine 23. mai Helis Rosin

18. mai õhtul toimus Veski tn koolimaja aulas direktor Aimar Arula vastuvõtt 8.-11. klasside tublidele õpilastele ja nende vanematele.

Tubliduse eelduseks ei olnud väga headele hinnetele õppimine. Klassijuhatajate ettepanekul võis kutse saada ka õpilane, kes on aktiivselt koolielus osalenud ja aidanud üritusi korraldada, saavutanud konkurssidel ja võistlustel häid tulemusi või õpilane, kes loob oma kohaloluga klassile hea tuju. Vastuvõtule oli kutsutud 30 õpilast.

Tunnustamisõhtul astus üles kooli kammerkoor ning muusikakoolis õppivad õpilased.

Täna läksid õpilased preemiareisile Tallinnasse, et külastada Ericcson Eestit ja Multimedia Art Space’i.

Rohkem fotosid saab näha kooli Facebooki lehelt. Fotod: Hanna Salumäe

Rohkem fotosid saab näha kooli Facebooki lehelt. Fotod: Hanna Salumäe