Põltsamaa Ühisgümnaasiumi vilistlaste kokkutulek 2023

Põltsamaa Ühisgümnaasiumi 105. sünnipäevale pühendatud vilistlaste kokkutulek toimub 19. augustil!

 


Vilistlaste kokkutuleku päevased tegevused algavad kell 15. Vilistlased saavad osa võtta lahtistest tundidest, kohtuda klassijuhatajatega, uudistada näitusi, osaleda vilistlaste kontserdil. Sündmused toimuvad Lille ja Veski õppehoonetes ning sissepääs on vaba.

Õhtune Põltsamaa Ühisgümnaasiumi vilistlaspidu Põltsamaa lossihoovis toimub kell 19–2, lavale astuvad erinevad bändid. Vilistlaspeo peaesineja on Tanel Padar.

 
 

19. augustil kell 19 Põltsamaa lossihoovis algavale Põltsamaa Ühisgümnaasiumi vilistlaspeole saab osta hinnaga 45 eurot. Alates 65. eluaastast kehtib pääsmele soodushind 10 eurot.

Vilistlastel on võimalus toetada kooli, ostes vilistlaspeole hõbe- ja kuldtoetaja pääse, valides pileti väärtuses 75 eurot või 100 eurot. Soovi korral saab valida, mida toetada soovitakse: Põltsamaa Ühisgümnaasiumi toetusfond, puhkpilliorkester, valikkursused, IT-vahendite uuendamine või enda vabal valikul (lisada, mida toetada soovitakse).

Pileti ostmiseks palume teha ülekande Põltsamaa Vallavalitsuse pangakontole EE171010152000462007 ning selgitusse märkida „EES- JA PEREKONNANIMI (NEIUPÕLVENIMI), lõpetamise aasta, PYG VILISTLASPIDU“.

Näidis: „LIIS REMMEL (LASS), 2008, PYG VILISTLASPIDU“

Vilistlaste kokkutulekule on oodatud ka ainult põhikooli lõpetanud, sh Adavere Põhikooli ja Lustivere Kooli vilistlased, kes on vähemalt 18-aastased.

Ootame kokkutulekule ka endiseid Põltsamaa Ühisgümnaasiumi töötajaid! Koolimajadesse on sissepääs kõigile tasuta, õhtusele peole palume osta pääse.

Pileti ostmine ülekandega lõpeb 17. augustil kell 23:59.

Vilistlaspeo ajal on pileti hind kohapeal samuti 45 eurot ja alates 65. eluaastast kehtib pääsmele soodushind 10 eurot.

VAJAD VILISTLASPEO JÄREL ÖÖMAJA?

Põltsamaa Ühisgümnaasiumi õpilaskodus on võimalus 19. augustil vilistlaspeo järel ööbida 10 euro eest.
Selle eest saab tasuda samuti ülekandega Põltsamaa Vallavalitsuse pangakontole EE171010152000462007, kirjutades selgitusse: enda nimi, 19.08, "ÕPILASKODU", oma telefoninumber ja meiliaadress.
Kohtade arv on piiratud. 

19. augustil kell 15-18 saab õpilaskodust kätte oma toa võtme (kokkuleppel ka muul ajal).  Sellel ajal võimalik ka kohapeal broneerida ööbimist (vabade kohtade olemasolul ja tasumine ülekandega). 

Kontaktisikud: ühiselamu juhataja Riina Jaadla (tel 5667 1788) ja ühiselamu kasvataja Ene Sepp (tel 553 0312).

Sponsorid ja toetajad

Põltsamaa Ühisgümnaasiumi vilistlaspeo sponsorid:

- HÄK OÜ reklaami- ja digiturundusagentuur
- Põltsamaa vald
- Restoran Oberpahlen

Kuldtoetajad:
Tiina Sarjas
Egon Kiipus
Kalev Sakjas
Diana Kooskora
Mati Kooskora
Mercedes Merimaa
Garri Tralman
Ivo Särak
Alar Kalmus
Ethel Maripuu
Tiiu Jepiselg
Maimu Keder
Tiit Vaasna
Viljar Alnek
Liina Laasner
Margus Oro
Evely Mattus
Urmas Reimand
Vallo Goroško
Karro Külanurm

Hõbetoetajad:
Kaisa Kirs
Laura Lants
Liia Laanes

Toetajad:
Keiro Saar
Kenno Saar