Põltsamaa Ühisgümnaasiumi vilistlaste kokkutulek 2023

Põltsamaa Ühisgümnaasiumi 105. sünnipäevale pühendatud vilistlaste kokkutulek toimub 19. augustil!

 


Vilistlaste kokkutuleku päevased tegevused algavad kell 15. Vilistlased saavad osa võtta lahtistest tundidest, kohtuda klassijuhatajatega, uudistada näitusi, osaleda vilistlaste kontserdil. Sündmused toimuvad Lille ja Veski õppehoonetes ning sissepääs on vaba.

Õhtune Põltsamaa Ühisgümnaasiumi vilistlaspidu Põltsamaa lossihoovis toimub kell 19–2, lavale astuvad erinevad bändid. Vilistlaspeo peaesineja on Tanel Padar.

 
 

19. augustil kell 19 Põltsamaa lossihoovis algavale Põltsamaa Ühisgümnaasiumi vilistlaspeole saab osta hinnaga 45 eurot. Alates 65. eluaastast kehtib pääsmele soodushind 10 eurot.

Vilistlastel on võimalus toetada kooli, ostes vilistlaspeole hõbe- ja kuldtoetaja pääse, valides pileti väärtuses 75 eurot või 100 eurot. Soovi korral saab valida, mida toetada soovitakse: Põltsamaa Ühisgümnaasiumi toetusfond, puhkpilliorkester, valikkursused, IT-vahendite uuendamine või enda vabal valikul (lisada, mida toetada soovitakse).

Pileti ostmiseks palume teha ülekande Põltsamaa Vallavalitsuse pangakontole EE171010152000462007 ning selgitusse märkida „EES- JA PEREKONNANIMI (NEIUPÕLVENIMI), lõpetamise aasta, PYG VILISTLASPIDU“.

Näidis: „LIIS REMMEL (LASS), 2008, PYG VILISTLASPIDU“

Vilistlaste kokkutulekule on oodatud ka ainult põhikooli lõpetanud, sh Adavere Põhikooli ja Lustivere Kooli vilistlased, kes on vähemalt 18-aastased.

Ootame kokkutulekule ka endiseid Põltsamaa Ühisgümnaasiumi töötajaid! Koolimajadesse on sissepääs kõigile tasuta, õhtusele peole palume osta pääse.

Pileti ostmine ülekandega lõpeb 17. augustil kell 23:59.

Vilistlaspeo ajal on pileti hind kohapeal samuti 45 eurot ja alates 65. eluaastast kehtib pääsmele soodushind 10 eurot.

VAJAD VILISTLASPEO JÄREL ÖÖMAJA?

Põltsamaa Ühisgümnaasiumi õpilaskodus on võimalus 19. augustil vilistlaspeo järel ööbida 10 euro eest.
Selle eest saab tasuda samuti ülekandega Põltsamaa Vallavalitsuse pangakontole EE171010152000462007, kirjutades selgitusse: enda nimi, 19.08, "ÕPILASKODU", oma telefoninumber ja meiliaadress.
Kohtade arv on piiratud. 

19. augustil kell 15-18 saab õpilaskodust kätte oma toa võtme (kokkuleppel ka muul ajal).  Sellel ajal võimalik ka kohapeal broneerida ööbimist (vabade kohtade olemasolul ja tasumine ülekandega). 

Kontaktisikud: ühiselamu juhataja Riina Jaadla (tel 5667 1788) ja ühiselamu kasvataja Ene Sepp (tel 553 0312).

Tegevused Veski tn koolimajas

Head praegused ja endised õpetajad - õpetajate kohtumispaik on õpetajate tuba! 

1. Virtuaalreaalsuse tund
Kas Te usute, et saate ühe koolitunni jooksul käia ära avakosmoses, Antartikas või Peruus? Kooli haridustehnoloog Rainer Tõnnis pakub võimalust saada osa tänapäeva õpilaste kaasaegsest õpikeskkonnast ning käia ära kosmoses, ekspeditsioonil Antarktikas või imetleda vaateid Peruus inkade asulas Machu Picchus! Kõik need virtuaalreaalsuse võimalused on osa tänaste õpilaste koolitundidest.

Tule ja proovi ise järele, kuidas toimub õppimine virtuaalreaalsuse keskkonnas!

 

2. Laulutund
Laulutund legendaarse lauluõpetaja Hille Martiniga "Ma tahaksin kodus olla, kui ..."
Ootame teid meenutama koolipäevi läbi toredate laulude!

Laulude repertuaaris on: "Ma tahaksin kodus olla", "Kungla rahvas", "Taas koju", "Eilne päev", "Oma laulu ei leia ma üles", "Taas punab pihlapuu", "Merepidu", "Kaitseta", "Mis värvi on armastus", "Naerata".

3. Ajalootund
Ajaloo- ja ühiskonnaõpetaja Erika Sari tunnis saate panna proovile enda teadmised ning meenutada Põltsamaa ajaloost, koolist ja õpetajatest läbi lustliku ja mälestusi turgutava Kuldvillaku mängu.

Vaata videoüleskutset SIIT!

 

4. Füüsika tund
Kui haridustehnoloogi tunnis on võimalik käia ära avakosmoses või külastada kosmosejaama, siis koos füüsikaõpetaja Tarvo Talvistuga saate rohkem teada mikro- ja makromaailmast. Võtate osa Tartu Ülikooli Tartu observatooriumi külastuskeskuse ja ESERO Eesti koostöö tulemusena (Eesti Teadusagentuuri kaasrahastusel) valminud mobiilsest näitusest "Aatom ja Universum, teekond mikro- ja makromaailma sügavustesse!"

Tule ja laienda enda silmaringi!

 

NÄITUSED
Kooli raamatukogus saate uudistada kooliga seotud sümboolseid esemeid, kooli meeneid ja kooli päevikuid läbi aegade. Välja on pandud ka endiste õpetajate kohta tehtud uurimistööd, uudistada lendudest ja esimestest klassidest tehtud jäädvustusi, kuid ka tänaste õpetajatega tehtud intervjuusid.

 

Kunstielamusi ja positiivseid emotsioone saab ammutada ka kunsti- ja tehnoloogiatööde näitust vaadates.