Põltsamaa Ühisgümnaasiumi vilistlaste kokkutulek 2023

Põltsamaa Ühisgümnaasiumi 105. sünnipäevale pühendatud vilistlaste kokkutulek toimub 19. augustil!

 


Vilistlaste kokkutuleku päevased tegevused algavad kell 15. Vilistlased saavad osa võtta lahtistest tundidest, kohtuda klassijuhatajatega, uudistada näitusi, osaleda vilistlaste kontserdil. Sündmused toimuvad Lille ja Veski õppehoonetes ning sissepääs on vaba.

Õhtune Põltsamaa Ühisgümnaasiumi vilistlaspidu Põltsamaa lossihoovis toimub kell 19–2, lavale astuvad erinevad bändid. Vilistlaspeo peaesineja on Tanel Padar.

 
 

19. augustil kell 19 Põltsamaa lossihoovis algavale Põltsamaa Ühisgümnaasiumi vilistlaspeole saab osta hinnaga 45 eurot. Alates 65. eluaastast kehtib pääsmele soodushind 10 eurot.

Vilistlastel on võimalus toetada kooli, ostes vilistlaspeole hõbe- ja kuldtoetaja pääse, valides pileti väärtuses 75 eurot või 100 eurot. Soovi korral saab valida, mida toetada soovitakse: Põltsamaa Ühisgümnaasiumi toetusfond, puhkpilliorkester, valikkursused, IT-vahendite uuendamine või enda vabal valikul (lisada, mida toetada soovitakse).

Pileti ostmiseks palume teha ülekande Põltsamaa Vallavalitsuse pangakontole EE171010152000462007 ning selgitusse märkida „EES- JA PEREKONNANIMI (NEIUPÕLVENIMI), lõpetamise aasta, PYG VILISTLASPIDU“.

Näidis: „LIIS REMMEL (LASS), 2008, PYG VILISTLASPIDU“

Vilistlaste kokkutulekule on oodatud ka ainult põhikooli lõpetanud, sh Adavere Põhikooli ja Lustivere Kooli vilistlased, kes on vähemalt 18-aastased.

Ootame kokkutulekule ka endiseid Põltsamaa Ühisgümnaasiumi töötajaid! Koolimajadesse on sissepääs kõigile tasuta, õhtusele peole palume osta pääse.

Pileti ostmine ülekandega lõpeb 17. augustil kell 23:59.

Vilistlaspeo ajal on pileti hind kohapeal samuti 45 eurot ja alates 65. eluaastast kehtib pääsmele soodushind 10 eurot.

VAJAD VILISTLASPEO JÄREL ÖÖMAJA?

Põltsamaa Ühisgümnaasiumi õpilaskodus on võimalus 19. augustil vilistlaspeo järel ööbida 10 euro eest.
Selle eest saab tasuda samuti ülekandega Põltsamaa Vallavalitsuse pangakontole EE171010152000462007, kirjutades selgitusse: enda nimi, 19.08, "ÕPILASKODU", oma telefoninumber ja meiliaadress.
Kohtade arv on piiratud. 

19. augustil kell 15-18 saab õpilaskodust kätte oma toa võtme (kokkuleppel ka muul ajal).  Sellel ajal võimalik ka kohapeal broneerida ööbimist (vabade kohtade olemasolul ja tasumine ülekandega). 

Kontaktisikud: ühiselamu juhataja Riina Jaadla (tel 5667 1788) ja ühiselamu kasvataja Ene Sepp (tel 553 0312).

Vilistlaste kokkutuleku programm

Head vilistlased ning endised ja praegused töötajad! Päevase osa tegevused on vaba sissepääsuga kõigile ja registreerumist ei vaja (va võrkpalliturniir).

Vilistlaste võrkpalliturniir

10.00– ... võrkpalliturniir 

Asukoht: kui turniirile registreerib vähemalt 10 võistkonda, siis turniir toimub Felixhallis. Vähema osavõtu korral toimub turniir ilusa ilma korral rannaväljakutel.
Registreerumine: võistlustel osalemiseks on vajalik eelregistreerimine: https://forms.gle/ZEtGu2N1DonzkALR8. Registreerida saab kahel viisil: nii võistkonnana (klassi- või lennupõhise meeskond) kui ka üksi (sel juhul komplekteerivad võistkonna korraldajad). Felixhallis on pesemise ja riiete vahetamise võimalus.

Lisainfo: Marko Uusküla 5854 9499

 

Tegevused Veski tn koolimajas

Endiste ja praeguste õpetajate kohtumispaik on õpetajate tuba! 

14.30–18.30

  • õhtuse peo pääsmete müük

15.00–16.30

  • lahtised tunnid: võimalus osaleda põnevates ja meeleolukates füüsika, ajaloo, laulmise ja virtuaalreaalsuse tundidest
  • võimalus kohtuda enda klassijuhatajatega
  • näitused – ülevaade kooli ajaloost, käsitöö-, tehnoloogia-, kunstitööde näitus

17.00–18.00

  • JÄÄB ÄRA! VABANDAME! vilistlaste kontsert kooli aulas 

Võimalus kohtuda selle asemel meie kooli huvitava vilistlasega. Anni Vahter ootab Teid oma põnevate lugudega Veski 6 ehk Veski koolimajast üle tee jõe ääres asuvas ait-kuivatis! Mine kindlasti külla! Aida uksed on avatud alates kella 11st! 

Tegevused Lille tn koolimajas

15.00–18.30

  • algklassiõpilaste tööde näitus esimesel korrusel

Põltsamaa Lossihoovis

Õhtuse peo pääsmete müük Põltsamaa Lossihoovis algab kell 18.30

Vilistlaste pidu Põltsamaa Lossihoovis algab kell 19:

  • lõbus oksjon ja mängud
  • tantsuks mängib muusikat The Riff bänd ja DJ Lenny Lavida
  • õhtu peaesineja Tanel Padar

Võimalus teha klassikaaslastega ühiseid pilte. Lendudele oma istumisala. Toitlustamine kohapeal: avatud restoranid ja baarid.                  

NB! Võimalus tellida kokkutuleku õhtuks restoranist Oberpahlen ette ka suupiste valikuid nii 4-le (koos vahuveiniga 50 EUR) kui ka 2-le (koos vahuveiniga 30 EUR)! Telli info@oberpahlen.ee.

 

Täpsemat infot vilistlaste peo kohta saab arendusjuhilt Juta Jaanilt arendusjuht@poltsamaa.edu.ee või tel 5905 8475.