Huviringid


HUVI- ja AINERINGID 2019/2020 õppeaastal 

Ringi  nimetus                                     sihtrühm                           juhendaja

  1.  5. kl ansambel                              5. kl                                   Meeli Nõmme
  2. Mudilaskoor                                  1. kl                                   Meeli Nõmme
  3. Mudilaskoor                                  2. kl                                  Meeli Nõmme
  4. Tütarlastekoor                             3. - 5. kl                          Meeli Nõmme
  5. Poistekoor                                     3. - 6. kl                          Meeli Nõmme ja   Merle Nisu
  6. Lastekoor                                      6. - 9. kl                          Hille Martin
  7. Segaansambel                             7. - 12. kl                         Hille Martin
  8. Arvutiring                                           10. - 12. kl,  (6. -9. kl)   Janis Nõlvak  
  9. Elektroonika-robootikaring   5. - 12. kl                        Janis Nõlvak
  10. Filmiklubi                                       7. -12. kl                         Hendrik Sikk
  11. Õpilasfirma                                         10. – 12. kl                      Maris Orav, Kertu Liebert ja Maive Noodla
  12. Mehhatroonika                            10. – 12. kl                      Janel Palm
  13. Programmeerimine                      10. – 12. kl                      Janel Palm
  14. Avalik esinemine                        9. - 12. kl                       Sirje Ange
  15. Spordiring                                     2. - 5. kl                        Tiia Jürisoo
  16. Mõttekunst                                    10. – 12. kl                    Erika Sari
  17. Võrkpall                                          7.-12. kl                        Marika Maurer
  18. Male                                                 5.- 6 kl                         Andre Uibos
  19. Male                                                4. kl                              Andre Uibos
  20. Male                                                 3. kl                              Enno Paatsi
  21. Male                                                 1. – 2. kl                      Enno Paatsi
  22. Puhkpilliorkester                      5. - 12. kl                    Urmas Mägi
  23. Kunstiring                                    1. - 2. kl                      Marika Viks
  24. Rahvatants                                  1.-  2.  kl                     Sirje Suvi
  25. Matemaatika                              4. – 5. kl                     Hannes Jukk
  26. Näitlemise ring                          2. - 4. kl                     Ave Paluoja
  27. Võimlemise ring                           3. – 4. kl                     Heli Lehiste ja Kaja Raimets
  28. Liiklusring                                   3. – 4. kl                     Helena Nõmmik
  29. Kandlering                                    2. - 5. kl                     Liine Palu
  30. Seltskonna- ja ballitantsud   10. – 12. kl                Sirje Ange
  31. Meediaring                                   4. -7. kl                     Helena Nõmmik
  32. Robootika                                      3. – 4. kl                  Janek Sitsmann
  33. Teadus-leiutajatering             3.-5. kl                    Janek Sitsmann
  34. Teaduslabor                                 6.-12. kl                  Hendrik Sikk
  35. 4H – noorteühendus                3. - 12.kl                  Eva-Brit Bergmann

HUVI- ja AINERINGID 2019/2020 õppeaastal 

Ringi  nimetus                                     sihtrühm                           juhendaja

  1.  5. kl ansambel                              5. kl                                   Meeli Nõmme
  2. Mudilaskoor                                  1. kl                                   Meeli Nõmme
  3. Mudilaskoor                                  2. kl                                  Meeli Nõmme
  4. Tütarlastekoor                             3. - 5. kl                          Meeli Nõmme
  5. Poistekoor                                     3. - 6. kl                          Meeli Nõmme ja   Merle Nisu
  6. Lastekoor                                      6. - 9. kl                          Hille Martin
  7. Segaansambel                             7. - 12. kl                         Hille Martin
  8. Arvutiring                                           10. - 12. kl,  (6. -9. kl)   Janis Nõlvak  
  9. Elektroonika-robootikaring   5. - 12. kl                        Janis Nõlvak
  10. Filmiklubi                                       7. -12. kl                         Hendrik Sikk
  11. Õpilasfirma                                         10. – 12. kl                      Maris Orav, Kertu Liebert ja Maive Noodla
  12. Mehhatroonika                            10. – 12. kl                      Janel Palm
  13. Programmeerimine                      10. – 12. kl                      Janel Palm
  14. Avalik esinemine                        9. - 12. kl                       Sirje Ange
  15. Spordiring                                     2. - 5. kl                        Tiia Jürisoo
  16. Mõttekunst                                    10. – 12. kl                    Erika Sari
  17. Võrkpall                                          7.-12. kl                        Marika Maurer
  18. Male                                                 5.- 6 kl                         Andre Uibos
  19. Male                                                4. kl                              Andre Uibos
  20. Male                                                 3. kl                              Enno Paatsi
  21. Male                                                 1. – 2. kl                      Enno Paatsi
  22. Puhkpilliorkester                      5. - 12. kl                    Urmas Mägi
  23. Kunstiring                                    1. - 2. kl                      Marika Viks
  24. Rahvatants                                  1.-  2.  kl                     Sirje Suvi
  25. Matemaatika                              4. – 5. kl                     Hannes Jukk
  26. Näitlemise ring                          2. - 4. kl                     Ave Paluoja
  27. Võimlemise ring                           3. – 4. kl                     Heli Lehiste ja Kaja Raimets
  28. Liiklusring                                   3. – 4. kl                     Helena Nõmmik
  29. Kandlering                                    2. - 5. kl                     Liine Palu
  30. Seltskonna- ja ballitantsud   10. – 12. kl                Sirje Ange
  31. Meediaring                                   4. -7. kl                     Helena Nõmmik
  32. Robootika                                      3. – 4. kl                  Janek Sitsmann
  33. Teadus-leiutajatering             3.-5. kl                    Janek Sitsmann
  34. Teaduslabor                                 6.-12. kl                  Hendrik Sikk
  35. 4H – noorteühendus                3. - 12.kl                  Eva-Brit Bergmann