Tööpakkumine (eripedagoog)

ERIPEDAGOOG (1,0 kohta)

Eripedagoogi peamine tööülesanne on hinnata õpilase arengu- ja õpioskuste taset, selgitada välja õpilase arengut mõjutavad ning takistavad tegurid ja õpivajadused. Samuti ootame, et eripedagoog tegeleb eripedagoogilise nõustamise ja erivajadustega õpilaste õppetegevuse planeerimisega.

Oled sobiv kandidaat, kui Sul on erialane magistrikraad või sellele vastav kvalifikatsioon või eripedagoogi kutse.

Omalt poolt pakume:

• töötasu vahemikus 1315 - 1400 eurot kuus;
  • toetavaid töökaaslasi;
  • huvitavat ja mitmekesist tööd.

Tööle asumise aeg niipea kui võimalik . Töö toimub vastavalt vajadusele ja koostöös teiste meieb eripedagoogidega kõikides Põltsamaa Ühisgümnaasiumi tegutsemiskohtades (Põltsamaal, Lustiveres, Aidus ning adaveres).

Avaldus, CV, kvalifikatsiooni tõendavate dokumentide koopiad palume saata hiljemalt 29. augustil  e-posti aadressile konkurss@poltsamaa.edu.ee.

Lisainformatsioon telefonil 775 1175.

ERIPEDAGOOG (1,0 kohta)

Omalt poolt pakume:

• töötasu vahemikus 1315 - 1400 eurot kuus;
  • toetavaid töökaaslasi;
  • huvitavat ja mitmekesist tööd.

Lisainformatsioon telefonil 775 1175.