Tööpakkumine (kehalise kasvatuse õpetaja)

Peamised tööülesanded - tundide ettevalmistamine ja läbiviimine Põltsamaa Ühisgümnaasiumi põhikooliastmes.

Oled sobiv kandidaat, kui vastad õpetaja kvalifikatsiooninõuetele (magistrikraad või sellele vastav kvalifikatsioon ja õpetajakutse).

Omalt poolt pakume:

• toetavaid töökaaslasi;
  • paindlikku tööaega;
  • huvitavat ja mitmekesist tööd.

Tööle asumise aeg niipea kui võimalik.

Avaldus, CV ning haridust tõendavate dokumentide koopiad palume saata hiljemalt 29. augustil  e-posti aadressile konkurss@poltsamaa.edu.ee

Omalt poolt pakume:

• toetavaid töökaaslasi;
  • paindlikku tööaega;
  • huvitavat ja mitmekesist tööd.

Tööle asumise aeg niipea kui võimalik.