Tööpakkumine (loodusained)

LOODUSTEADUSLIKE AINETE ÕPETAJA
(osalise koormusega)

Peamised tööülesanded – geograafia ja/või loodusõpetuse tundide ettevalmistamine ja läbiviimine põhikoolis ja/või gümnaasiumis.

Oled sobiv kandidaat, kui vastad õpetaja kvalifikatsiooninõuetele (magistrikraad või sellele vastav kvalifikatsioon ja õpetajakutse).

Omalt poolt pakume:

• toetavaid töökaaslasi;
  • huvitavat ja mitmekesist tööd.

Tööle asumise aeg kokkuleppel.

Avaldus, CV ning haridust tõendavate dokumentide koopiad palume saata hiljemalt 17. augustiks e-posti aadressile konkurss@poltsamaa.edu.ee

LOODUSTEADUSLIKE AINETE ÕPETAJA
(osalise koormusega)

Omalt poolt pakume:

• toetavaid töökaaslasi;
  • huvitavat ja mitmekesist tööd.

Tööle asumise aeg kokkuleppel.