Digiturvalisuse ja kübertervise infoõhtu Põltsamaa valla koolidele 10.12.19 06. detsember info.pyg

10. detsembril kell 17:00-18.30 toimub Põltsamaa valla koolidele digiturvalisuse ja kübertervise õppepäev Põltsamaa Ühisgümnaasiumi aulas.

Oodatud on kõikide valla koolide lapsevanemad ja lapsed osa saama vajalikust ja toredast teoorialoengust ja praktilistest õpitubadest. Praktilistes õpitubades läheb tarvis lapsevanema ja lapse koostööd. Kohapeal pakutakse maitsvaid suupisteid.

Projekti toetab Euroopa Sotsiaalfond ja Eesti Riik.

Projekti toetab Euroopa Sotsiaalfond ja Eesti Riik.