Distants- ja kontaktõppe korraldus 01.-05.02.2021 UUENDATUD! 29. jaanuar info.pyg

Seoses ühe koroonajuhtumi lisandumisega ning olukorras, kus Terviseamet on kohustuslikus korras eneseisolatsiooni määranud 21 lähikontaktset õpetajat (keegi neist ei ole viirusega nakatunud), ning konsulteerinud kohaliku omavalitsusega, oleme saanud Terviseametilt loa alljärgnevateks uuteks otsusteks:

1. kontaktõpet jätkavad 1.- 4. klass (välja arvatud 3B, 3G, 2G ja 2C klass, kes on distantsõppel kuni 03.02.);

2. distantsõppel 01.02.-05.02. on kõik 5.-12. klassid;

3. 6B ja 7A klassi kontaktõppele lubamise aeg sõltub Terviseameti otsusest.

Kõik õpilased ja kooli töötajad, kes on Terviseameti poolt eneseisolatsiooni määratud, peavad järgima Terviseameti poolt antud juhiseid ja olema isolatsioonis määratud tähtajani või minema 10. kontaktijärgsel päeval testima.

Aimar Arula

2. distantsõppel 01.02.-05.02. on kõik 5.-12. klassid;

3. 6B ja 7A klassi kontaktõppele lubamise aeg sõltub Terviseameti otsusest.

Aimar Arula