Meie lood

Erasmus+ projekt “Õpetajate ja õpilaste STEM pädevuste arendamine algkoolis” 13. juuni info.pyg


Meie kooli bioloogiaõpetaja Aire Narits ja projektijuht Kertu Liebert hoidsid 6.-8. juunil Sloveenias Eesti lippu kõrgel. Erasmus+ projekti “Õpetajate ja õpilaste STEM (loodusteadused, tehnoloogia, insenertehnika ja matemaatika) pädevuste arendamine algkoolis” kohtumisel vaadati üle valminud juhendmaterjalid ning pandi paika 19.-23. august Riias toimuva õpetajate koolituse detailid. Samuti arutati projekti lõpuürituse läbiviimist. Kaks aastat kestnud projekt hakkab lõpusirgele jõudma ning loodetavasti leiame nende toredate partneritega veel võimalusi koostööks.

Meie kooli bioloogiaõpetaja Aire Narits ja projektijuht Kertu Liebert hoidsid 6.-8. juunil Sloveenias Eesti lippu kõrgel. Erasmus+ projekti “Õpetajate ja õpilaste STEM (loodusteadused, tehnoloogia, insenertehnika ja matemaatika) pädevuste arendamine algkoolis” kohtumisel vaadati üle valminud juhendmaterjalid ning pandi paika 19.-23. august Riias toimuva õpetajate koolituse detailid. Samuti arutati projekti lõpuürituse läbiviimist. Kaks aastat kestnud projekt hakkab lõpusirgele jõudma ning loodetavasti leiame nende toredate partneritega veel võimalusi koostööks.