Oluline

Kontaktõpe taastub alates 11.01.2021 08. jaanuar info.pyg

Tere, armas koolipere ja head lapsevanemad!

Ilusat uue aasta algust Teile kõigile!

Loodame kooliperega südamest, et uus aasta toob ka kooliaastasse täiendavat rahulikkust ja normaalset kontaktõpet meie kooliperele.

Alustame siis 11. jaanuaril kõikide kooliastmete ja klassidega kontaktõpet.

Teatavad piirangud ja ettevaatusabinõud aga lisatud juurde dokumendiga "Info kontaktõppe korralduse kohta alates 11.01.2021"- palume see dokument kõigil läbi lugeda, sest ainult siis olete kursis lähiaja muudatustega ja koolielu täpsema korraldusega.

Olgem terved ja kohtumiseni 11. jaanuaril koolimajades.

Aimar Arula
Direktor

Tere, armas koolipere ja head lapsevanemad!

Ilusat uue aasta algust Teile kõigile!

Alustame siis 11. jaanuaril kõikide kooliastmete ja klassidega kontaktõpet.

Olgem terved ja kohtumiseni 11. jaanuaril koolimajades.

Aimar Arula
Direktor