Malepäevad Lille tn koolimajas 20. november info.pyg

15. novembril toimus Põltsamaa Ühisgümnaasiumis kirimale kahekordse maailmameistri Tõnu Õim meistriklassid meie maleringide õpilastele. Pärast koolitust toimus maleturniir. Parimad olid 3.-4.klasside maletajate hulgas 1.Kaisa Morgenson, 2.Emili Vainu,3. Liisa Raasild; 1.Leonardo Moroz, 2.Janno Kask, 3.Rasmus Nikkel, 5.-7. klassi maletajate hulgas 1.Juss Vilk, 2.Oliver Žukovitš;3. Devis Nool ning Liina Kask ja Mari-Liis Jukk. Üritus viidi läbi PÜG maleringi juhendajate (Maire Haava, Andre Uibos) ja SK Toonus-Sport (Riina ja Uno Valdmets) koostöös.