Meie lood

“NATO@70” meistriklass 22. november info.pyg

2019 täitub 70 aastat Põhja-Atlandi Lepingu Organisatsiooni (NATO) loomisest aastal 1949. Lisaks tähistab Eesti 15. aastat Liidu liikmena.

Kahes töötoas, oli õpilastel võimalus kuulda tipptaseme esinejatelt nii Eestist kui ka Suurbritanniast lähemalt selle kohta, milline on NATO ajalugu, kuidas organisatsioon töötab, kuidas on see seotud Eestiga ning kuidas kohaneb tulevikuks.

Õpitut on seejärel võimalik praktiseerida simulatsiooni käigus, kus NATO tippkohtumistele omaselt asub õpilane ühe NATO 29 liitlase rolli ning esindab nende vaatenurki.

Käty Olup, Kateriine Visk ja Mark Samoilov osalesid 18.11 toimunud töötoas Välisministeeriumis.