Lastevanemate üldkoosolek – teabeõhtu 15.10.2019 14. oktoober info.pyg

Head Lapsevanemad!
Üldkoosolek – teabeõhtu toimub teisipäeval, 15.oktoobril algusega kell 18.00 Veski koolimaja aulas. Aulas on ootamas meeldivalt väikesed lauad koos 11.majandusklassi õpilaste poolt valmistatud hõrgutavate suupistetega.

Päevakorras:

1. 1. Lühiülevaade kooli hetkeolukorrast, arengusuundadest ja ettevõtliku kooli tegemistest.
  2. 2. Kooli hoolekogusse uute kandidaatide esitamine ja liikmete valimine. Uusi hoolekogu liikmeid võib esitada siit: https://forms.gle/KBjAwRgoLnvz14UWA või koosolekul kohapeal.

Pärast lühiülevaadet ning uute hoolekogu liikmete valimist toimub teabeõhtu.

Teabeõhtu väga aktuaalsel teemal „Küberturvalisuse põhitõed tänapäeva maailmas“. Lektoriks (endine Kaitseliidu Küberkaitse staabiülem) praeguse Cleveroni akadeemia (asub Viljandis) koolitusjuht Kristjan Kaskmann.

Ootame rohkearvulist ja aktiivset osavõttu lastevanemate poolt.

PS! Omavalitsusepoolne soov on suurendada lastevanemate osakaalu kooli hoolekogus ja on tulnud ettepanek, et igast klassi lennust võiks kuuluda hoolekogusse 1 esindaja (näit. 1. klassidest 1 esindaja, 2.klassidest – 1 esindaja jne. ), kokku siis põhikoolist 9 esindajat ja gümnasiumiastmest 3 esindajat. Gümnaasiumiastmes võib olla rohkem esindajaid ikkagi 10.klassidest, sest gümnaasiumiastmes ei saa olla hoolekogus rohkem kui maksimaalselt 3 aastat.

Koolijuht Aimar Arula.

Head Lapsevanemad!

Päevakorras:

Pärast lühiülevaadet ning uute hoolekogu liikmete valimist toimub teabeõhtu.

Ootame rohkearvulist ja aktiivset osavõttu lastevanemate poolt.

Koolijuht Aimar Arula.