Oluline

TÄHTIS! Kool on alates 30.11-04.12 distantsõppel 23. oktoober info.pyg

Ametlik teadaanne: kuna  meie koolis on selgunud üks COVID-19 nakatatud ja mitmeid lähikontaktseid, siis läheb Põltsamaa Ühisgümnaasium  Terviseameti soovitusel kõikide kooliastmetega distantsõppele 30. nov. - 4. dets. 2020. Koolis toimuv huvitegevus on sel nädalal peatatud. Soovitame Põltsamaa Ühisgümnaasiumi õpilastel sel nädalal mitte osaleda ka koolivälises huvitegevuses. Palun jälgige Stuudiumit õppetöö ja uute teavituste ning edasise informatsiooni osas.