Oluline

TÄHTIS! Kool on alates 30.11-04.12 distantsõppel 23. oktoober info.pyg


Ametlik teadaanne: kuna  meie koolis on selgunud üks COVID-19 nakatatud ja mitmeid lähikontaktseid, siis läheb Põltsamaa Ühisgümnaasium  Terviseameti soovitusel kõikide kooliastmetega distantsõppele 30. nov. - 4. dets. 2020. Koolis toimuv huvitegevus on sel nädalal peatatud. Soovitame Põltsamaa Ühisgümnaasiumi õpilastel sel nädalal mitte osaleda ka koolivälises huvitegevuses. Palun jälgige Stuudiumit õppetöö ja uute teavituste ning edasise informatsiooni osas.

Ametlik teadaanne: kuna  meie koolis on selgunud üks COVID-19 nakatatud ja mitmeid lähikontaktseid, siis läheb Põltsamaa Ühisgümnaasium  Terviseameti soovitusel kõikide kooliastmetega distantsõppele 30. nov. - 4. dets. 2020. Koolis toimuv huvitegevus on sel nädalal peatatud. Soovitame Põltsamaa Ühisgümnaasiumi õpilastel sel nädalal mitte osaleda ka koolivälises huvitegevuses. Palun jälgige Stuudiumit õppetöö ja uute teavituste ning edasise informatsiooni osas.