Meie lood

VEPA programm 04. november info.pyg

Põltsamaa ÜG on liitunud VEPA programmiga, igal õppeaastal saab liituda kaks uut õpetajat. Meie koolil on oma VEPA mentor Anneli Ruul, kes oli esimeste rakendajate seas Eestis ja on VEPA programmi tulihingeline koolitaja. VEPAt rakendavad õpetajad saavad Anneli eestvedamisel regulaarselt kokku KOVISIOONIKS, et arutada, kuidas läheb ja jagada parimaid kogemusi. PÜGis kasutab VEPA meetodit 10 algklasside õpetajat.
VEPA Käitumisoskuste Mäng on meetodite kogum, mida õpetaja saab kasutada tunnis õpitegevust katkestamata. VEPA loob klassis positiivse ja toetava õhkkonna ning aitab lastel keskenduda õppimisele.VEPA arendab õpilaste enesejuhtimise oskust ja sotsiaalseid oskusi. VEPA on lahe mäng, mis toob kooliellu rahu ja rõõmu. VEPA on rahvusvaheliselt tunnustatud ja tõenduspõhine ennetusprogramm.