12. klasside viimase koolikella aktus 15.05.2020 15. mai info.pyg

Viimase koolikella aktus 15.05.2020

Eriline aasta! Põltsamaa Ühisgümnaasiumi on lõpetamas 100 lend. 54 noot ja tubli õpilast on peagi alustamas uut etappi oma elus. Seljataha jäävad seiklusterohked gümnaasiumiaastad, uued väljakutsed ning seiklused on ootamas ees.

Juhan Liiv on öelnud, et "Kes minevikku ei mäleta, elab tulevikuta!". Ärge unustage seda kus olete olnud, käinud, mida teinud. Kooliaastad Põltsamaal on osake teie elust, ärge unustage Põltsamaa Ühisgümnaasiumi. Olete alati oodatud tagasi külastama oma kooli, õpetajaid ja koolikaaslasi.

Kõrget lendu, Põltsamaa Ühisgümnaasiumi 100. lend!

Viimase koolikella aktus 15.05.2020

Kõrget lendu, Põltsamaa Ühisgümnaasiumi 100. lend!

viimane_koolikell_2020