Фильтр

Все Õpetajad Juhtkond Tugispetsialist

Должность
 

Heli Aiaots

История
heli.aiaots@poltsamaa.edu.ee

Время приема:

T 08.00 - 08.30
K 08.00 - 08.30

Sandra Alusalu

Kehaline kasvatus
sandra.alusalu@poltsamaa.edu.ee

Lisainformatsioon: 

Dekreedis


Sirje Ange

Huvijuht
+372 5185654
sirje.ange@poltsamaa.edu.ee

Время приема:

Kokkuleppel

Toomas Annuk

Loodusained
toomas.annuk@poltsamaa.edu.ee

Время приема:

E 14.30 - 16.10

Katrin Arge

История
katrin.arge@poltsamaa.edu.ee

Время приема:

T 14.00-14.45

Aimar Arula

Директор
+372 5112662
aimar.arula@poltsamaa.edu.ee

Время приема:

Kokkuleppel

Eva-Brit Bergmann

Võõrkeeled
eva-brit.bergmann@poltsamaa.edu.ee

Время приема:

K 15.25 - 16.10

Laivi Bergmann

Klassiõpetaja
laivi.bergmann@poltsamaa.edu.ee

Время приема:

N 13.00

Nele Gellert

Klassiõpetaja
nele.gellert@poltsamaa.edu.ee

Lisainformatsioon: 

Dekreedis


Maire Haava

Klassiõpetaja
maire.haava@poltsamaa.edu.ee


Kadi-Ly Jaansalu

Võõrkeeled
kadi-ly.jaansalu@poltsamaa.edu.ee

Время приема:

K 13.35 - 15.15
Kokkuleppel

Anne Johanson

Võõrkeeled
anne.johanson@poltsamaa.edu.ee

Время приема:

R 8.00
Kokkuleppel

Tiia Jürisoo

Kehaline kasvatus
tiia.jyrisoo@poltsamaa.edu.ee

Время приема:

E 15.40-16.25

Külli Kalvist

Klassiõpetaja
kylli.kalvist@poltsamaa.edu.ee

Время приема:

T (2a ja 4b) 13.30 - 14.15
5b kokkuleppel

Ene Kase

Математика
ene.kase@poltsamaa.edu.ee

Время приема:

E-R 8.00-8.30

Maarja Kask

Informaatika
maarja.kask@poltsamaa.edu.ee

Время приема:

N 8.05 - 8.30
R 8.05 - 8.30 (kokkuleppel)

Maire Keis

Klassiõpetaja
maire.keis@poltsamaa.edu.ee

Время приема:

E, T (4. kl.) 13.00-15.00
N, R (3. kl., 6. kl.) 13.00-15.00

Edda Kiis

Математика
edda.kiis@poltsamaa.edu.ee

Время приема:

N 14.30 - 16.10

Kaija Kits

Eripedagoog
kaija.kits@poltsamaa.edu.ee

Lisainformatsioon: 

Eripedagoog 1.-5. klass

Время приема:

Kokkuleppel

Agne Kosk

Võõrkeeled
agne.kosk@poltsamaa.edu.ee

Время приема:

K: 14.30 - 16.00 (ruum 315 või 211)

Valli Kulu

Klassiõpetaja
valli.kulu@poltsamaa.edu.ee

Lisainformatsioon: 

Haiguslehel


Urmas Kuusik

Tehnoloogia
urmas.kuusik@poltsamaa.edu.ee

Время приема:

K 15.15 - 16.00
Kokkuleppel

Siiri Kõrv

Kunstiõpetus
siiri.korv@poltsamaa.edu.ee

Время приема:

T 14.55-15.40

Heli Lehiste

Klassiõpetaja
heli.lehiste@poltsamaa.edu.ee


Kertu Liebert

Projektijuht
+372 59191445
kertu.liebert@poltsamaa.edu.ee

Время приема:

Kokkuleppel

Ülle Lodi

Keel ja kirjandus
ylle.lodi@poltsamaa.edu.ee

Время приема:

K 14.55-15.40

Aili Lomp

Klassiõpetaja
aili.lomp@poltsamaa.edu.ee

Время приема:

N 14.30

Maarika Maurer

Kehaline kasvatus
maarika.maurer@poltsamaa.edu.ee

Время приема:

E 14.55-15.40

Maive Noodla

Karjäärikoordinaator
maive.noodla@poltsamaa.edu.ee

Время приема:

N 14.25 - 16.00

Karmen Maikalu

Psühholoog
+372 53331912
maikalu@gmail.com

Lisainformatsioon: 

Psühholoog 1.-12. klass

Время приема:

Esmaspäeviti kokkuleppel

Hille Martin

Muusikaõpetus
hille.martin@poltsamaa.edu.ee

Время приема:

E 14.30-15.15

Pille Martsik

Klassiõpetaja
pille.martsik@poltsamaa.edu.ee

Время приема:

K 13.30-14.30
Kokkuleppel T 08.00-08.30

Maikel Mikson

Kehaline kasvatus
maikel.mikson@poltsamaa.edu.ee

Время приема:

R 14.30 - 15.15

Tiia Mikson

Õppealajuhataja
+372 53453188
tiia.mikson@poltsamaa.edu.ee

Время приема:

Kokkuleppel

Antonina Muhhina

Võõrkeeled
antonina.muhhina@poltsamaa.edu.ee

Время приема:

N 8.00 - 8.30
Kokkuleppel

Aire Narits

Loodusained
aire.narits@poltsamaa.edu.ee

Время приема:

E - R kuni kl. 17.00

Marika Nugis

Keel ja kirjandus
marika.nugis@poltsamaa.edu.ee

Время приема:

K 14.45-15.45
Kokkuleppel

Meeli Nõmme

Muusikaõpetus
meeli.nomme@poltsamaa.edu.ee

Время приема:

E 14.00 - 16.00
K 14.00- 15.00

Maris Orav

Õppesekretär
maris.orav@poltsamaa.edu.ee

Время приема:

Kokkuleppel

Anu Pajo

Sotsiaalpedagoog
+372 53330396
anu.pajo@poltsamaa.edu.ee

Lisainformatsioon: 

Sotsiaalpedagoog 6.-12. klass

Время приема:

Kokkuleppel

Anne Paršin

Logopeed
anne.parsin@poltsamaa.edu.ee

Lisainformatsioon: 

Logopeed 1.-6. klass


Kaja Raimets

Klassiõpetaja
kaja.raimets@poltsamaa.edu.ee

Время приема:

T 13.00-14.00
Kokkuleppel

Margit Randmaa

Kunstiõpetus
margit.randmaa@poltsamaa.edu.ee

Lisainformatsioon: 

Haiguslehel


Milvi Ratas

Võõrkeeled
milvi.ratas@poltsamaa.edu.ee

Время приема:

T 07.50 - 08.25

Katrin Rohtmets

Klassiõpetaja
katrin.rohtmets@poltsamaa.edu

Время приема:

K 13.05 - 14.00

Anneli Ruul

Klassiõpetaja
anneli.ruul@poltsamaa.edu.ee

Время приема:

E 13.15-15.15
Kokkuleppel

Erika Sari

История
erika.sari@poltsamaa.edu.ee

Время приема:

K 13.35 - 16.10

Sirje Suvi

Klassiõpetaja
sirje.suvi@poltsamaa.edu.ee

Время приема:

E ja T (1a) 13.35
K (4c) 14.30
N (3c) 14.30

Tarvo Talvistu

Loodusained
tarvo.talvistu@poltsamaa.edu.ee

Время приема:

T 15.25 - 16.10
Kokkuleppel

Rainer Tõnnis

Haridustehnoloog
rainer.tonnis@poltsamaa.edu.ee

Время приема:

Kokkuleppel

Maia Tõntsu

Математика
maia.tontsu@poltsamaa.edu.ee

Время приема:

Iga päev 8.00 - 8.30
pikkadel vahetundidel
N 15.20 - 16.30

Margit Uus

Võõrkeeled
margit.uus@poltsamaa.edu.ee

Время приема:

T 14.55-15.40
Kokkuleppel

Riina Valdmets

Õppealajuhataja
+372 53312378
riina.valdmets@poltsamaa.edu.ee

Время приема:

Kokkuleppel

Marika Viks

Klassiõpetaja
marika.viks@poltsamaa.edu.ee

Время приема:

Kokkuleppel

Sirje Ääremaa

Keel ja kirjandus
sirje.aaremaa@poltsamaa.edu.ee

Время приема:

N (12a) 8.00-8.45
R (11c) 13.05-13.50
Kokkuleppel

Virve Kirsel

Klassiõpetaja
virve.kirsel@poltsamaa.edu.ee


Margit Tõnisson

Klassiõpetaja
margit.tonisson@poltsamaa.edu.ee

Время приема:

T 13.25 - 14.10
K (5.a, 5.c, 6.b) 14.30 - 15.15 (eelnevalt kokku leppida)
K 8.00 - 8.25 (eelnevalt kokku leppida)