Наши истории

Vilistlaste lahing 2019 11. февраля info.pyg

Veebruari kuu algas Põltsamaal ühe vägeva spordisündmusega

Felixhallis sai maha peetud korralik vilistlaste lahing, kus võitjatena väljusid skooriga 65:59 vanemad vilistlased. Õhtu oli meelolukas ja täis üllatusi nagu teekond selle ürituse toimumiseni.

Mängu alustasid teravamalt noored vilistlased, kes punkt-punkti mängus kuni viimase veerandini väikest edu hoidsid. Vanemate vilistlaste kohta peab paika ütlus, et alguses ei saa vedama ja pärast ei saa pidama. Viimase 5 minuti jooksul publiku meeletu kaasaelamise toel keerati seis ümber ja võeti raskelt teenitud võit. Nooremate seas said enim punkte kirja Kevin Rajasoo (18 punkti) ja Märt-Hendrik Olm (14 punkti). Võitjatele tõid enim punkte Henri Kukke (15 punkti) ja Raido Tigane (14 punkti).

Nooremad vilistlased mängisid koosseisus: Kevin Rajasoo, Martin Raudnagel, Märt-Hendrik Olm, Maikel Mikson, Andreas Alnek, Andre Maisväli, Kaarel Mattisen, Karl Olaf Kuldmaa.

Vanemad vilistlased mängisid koosseisus: Martin Uusküla, Erki Raimets, Ragnar Villemson, Urmo Rohtmets, Raido Tigane, Joonas Püvi, Henri Kukke, Janel Jürissaar.

Mängijate kommentaarid:
Kevin Rajasoo: Tore on näha, et korvpall on kogumas taas populaarsust ja meelitab publikut saali. Korraldajatele kestvad ovatsioonid! Mängust sai kõike spordiga kaasaskäivat - rõõmu, kurbust, võistlushimu kuid kahjuks ka vigastusi.
Erki Raimets: Ülimalt kõva üritus! Mäng oli põnev ja võitlust oli. Müts maha vastaste ees, sest mängisid väga hästi. Lõpus oli meil rohkem õnne ja nii see võit tuli! Emotsioon mis publik andis, lisas omaltpoolt veel vürtsi mängule! Suured tänud korraldajatele, et sellise ürituse teoks tegid!

Viimasel veerandil publikut (kokku 302 inimest) häälekalt kaasa elamas nähes, jõudis lõpuks kohale, et põhieesmärk sai kuhjaga täidetud. Aitäh Teile!

Aitäh kõikidele toetajatele ja abistajatele, kelle abiga kõik suurepäraselt õnnestus. Uus lahing tuleb juba 2 aasta pärast. Seniks tehke sporti ja olge aktiivsed!