TASUTA TEHNIKAKOMPLEKT JA KOOLITUS ÕPETAJATELE! 20. июня info.pyg

Kas soovid OLLA TEGIJA ning arendada oma teadmisi STEM  (teadus, tehnoloogia, inseneriteadus ja matemaatika) valdkonnas?

Siis on suurepärane võimalus osaleda koolitusel „Interaktiivsus ja STEMi katsed klassiruumis ”. Koolitus toimub 19.-23.august 2019 Lätis. Koolitusele on oodatud eelkõige 5.-8. klassi õpetajad (eelistatud looduainete õpetajad). Koolitus toimub inglise keeles.

Koolitus, majutus ja söök on osalejale tasuta. Samuti kaetakse trasnpordikulu. Iga koolituse läbinu saab tunnistuse ja tehnikakomplekti, kuhu kuuluvad Arduinod, IR termomeeter ja 3D pliiatsid.

NB! Kohtade arv on piiratud! Koolitusele registreerimiseks saada osalemissoov aadressile: kertu.liebert@poltsamaa.edu.ee.

Täpsem info ja ajakava (vajuta pildil)

Kas soovidOLLA TEGIJAning arendada oma teadmisiSTEM(teadus, tehnoloogia, inseneriteadus ja matemaatika)valdkonnas?

Siis on suurepärane võimalus osaleda koolitusel?Interaktiivsus ja STEMi katsed klassiruumis ?. Koolitus toimub19.-23.august 2019 Lätis. Koolitusele on oodatud eelkõige5.-8. klassi õpetajad(eelistatud looduainete õpetajad).Koolitus toimub inglise keeles.

NB!Kohtade arv on piiratud!Koolitusele registreerimiseks saada osalemissoov aadressile:

style="color:#0563c1" target="_blank">kertu.liebert@poltsamaa.edu.ee.

Täpsem info ja ajakava (vajuta pildil)