Наши истории

UNISTUSTE TÄITUMINE - KAS VÕIMATU MISSION? 05. ноября info.pyg


Meie kooli õpilane Siiri-Triin Sõmera osales 03.11 Teeviida veebinaril "UNISTUSTE TÄITUMINE - KAS VÕIMATU MISSION?", kus ta arutas koos noore ettevõtja Madis Kirsman, Ajujaht arenguprogrammist tuntud CommuniCareEST tiimiliikme Siim Aksel Ameri ja Jaapanis YFU Eesti kaudu õpilasvahetusel käinud Anett Lee Meltsiga unistuste, eesmärkide ja ajaplaneerimise teemalel

 

Meie kooli õpilane Siiri-Triin Sõmera osales 03.11 Teeviida veebinaril "UNISTUSTE TÄITUMINE - KAS VÕIMATU MISSION?", kus ta arutas koos noore ettevõtja Madis Kirsman, Ajujaht arenguprogrammist tuntud CommuniCareEST tiimiliikme Siim Aksel Ameri ja Jaapanis YFU Eesti kaudu õpilasvahetusel käinud Anett Lee Meltsiga unistuste, eesmärkide ja ajaplaneerimise teemalel