Põhikooliastme konkursil esitati toredaid luuletusi 11. detsember Juta Jaani

7. detsembril toimus eesti keele ainesektsiooni eestvedamisel kooli traditsiooniline luulekonkurss. Konkursil osalesid 6. –9. klassidest välja valitud 20 tublimat.

Esitati toredaid luuletusi äpardustest ja ootustest, väikeõe kättemaksust, krokodillist kaevus, wifi püüdmisest, oma armsa ema ja isa erilisusest ning paljust muust.

Žürii koosseisus Meeli Nurka, Merilin Lõhmus, Johanna Järva ja Devis Nool hindas etlejaid järgmiselt:
6.-7. klasside arvestuses:
I koht Kirsi Suni (7.g klass),
II koht Liisa Raasild (7.a klass),
III koht Iti-Loret Soolepp (7.g klass).

8.-9. klasside arvestuses:
I koht Karl-Markus Trumm (9.b klass),
II koht Katleen Tõnson (8.a klass),
III koht Kristjan Kallas (9.b klass),
Eripreemia julge valiku ja enesekindluse eest pälvis Gustav Vilk (8.a klass).

Õnnitleme kõiki tublisid luuletuste lugejaid!

Õpilasi valmistasid konkursi jaoks ette aineõpetaja Ülle Lodi, Sirje Ääremaa, Kadi-Ly Jaansalu, Margit Tõnisson ning korraldamisel olid abiks Jaanika Pärn ja Kristi Kütt. Pildistas Meeli Nurka.

6.-7. klasside arvestuses:
I koht Kirsi Suni (7.g klass),
II koht Liisa Raasild (7.a klass),
III koht Iti-Loret Soolepp (7.g klass).

8.-9. klasside arvestuses:
I koht Karl-Markus Trumm (9.b klass),
II koht Katleen Tõnson (8.a klass),
III koht Kristjan Kallas (9.b klass),
Eripreemia julge valiku ja enesekindluse eest pälvis Gustav Vilk (8.a klass).

Õnnitleme kõiki tublisid luuletuste lugejaid!