Meie lood

Tunnustused kooli töötajatele ja õpilastele 28. veebruar Janel.Palm

"Iseseisvuspäeva eel tänas Eesti Vabariik oma teenetemärkidega inimesi, kelle sihikindlus, ennastsalgavus, pühendumus, leidlikkus või looming on eeskujuks paljudele teistele ning on muutnud kogu Eesti paremaks, hoolivamaks, märkavamaks, ettevõtlikumaks," kirjutas president Alar Karis riigi teenetemärkide andmise otsuse eessõnas. Teiste hulgas sai Valgetähe teenetemärgi laste vaimse tervise ja heaolu üks eestkõneleja, Põltsamaa Ühisgümnaasiumi psühholoog Karmen Maikalu.

Pikaajalise silmapaistva töö eest hariduse väärtustamisel Põltsamaa Ühisgümnaasiumis tunnustas Põltsamaa vald teenetemärgiga Riina Valdmetsa

Sirje Arrole omistati Põltsamaa Vallavolikogu poolt teenetemärk pikaajalise pedagoogilise töö ja panuse eest Lustivere piirkonna arengusse.

Põltsamaa Valla Aasta noortetegu 2021 - Põltsamaa Raadio. Eestvedajateks Põltsamaa Ühisgümnaasiumi endised ja praegused õpilased.