“Heade eelduste looja”

Uudiste arhiiv

10. klassi õpilased 2015/2016 (UUENDATUD 31.08.2015)

NB! Nimekirjad ei ole lõplikud. Nimekirju korrigeeritakse vastavalt saabunud avaldustele. Kõiki õpilased, kes soovivad õppima asuda Põltsamaa Ühisgpmnaasiumi 10. klassi palume lisaks avaldusele kooli kantseleisse tuua ka lõputunnistuse koopia, id-kaardi koopia ja pilt.

Reaal-infotehnoloogia õppesuund, klassijuhataja Maive Noodla
1. Eessaar, Sander 
2. German, Kärt-Kätlin
3. Jefimov, Kelli-Karita
4.  Kelder, Mai-Liis
5. Kolts, Karl
6. Kulp, Rainer 
7. Liiders, Kevin
8. Ojamaa, Karl Kerdo
9. Ottender, Germo
10. Paas, Jaan
11. Pariis, Triin Helen
12. Põldma, Liisbet
13. Rajasoo, Rasmus
14. Riipus, Carolin
15. Saar, Sandra
16. Kesküla, Karl-Joosep
17. Tiku, Katre
18. Vaher, Tuuli
19. Viru, Laura
20. Vilks, Karl
21. Voitka, Kermo


Reaal- küberkaitse õppesuund, klassijuhataja Maikel Mikson
1. Anniste, Hans
2. Edala, Sten
3. Heiskonen, Andres
4. Juhkam, Johann Adam 
5. Joosta, Margo 
6.  Kask, Kimmo 
7. Kivisild, Artam
8. Kuum, Ardo
9. Köster, Raito
10. Maiste, Janar
11. Orav, Heldur
12. Pärtel, Erik
13. Saar, Sander
14. Sild, Mario
15. Sults, Sander
16. Zoo, Carl
17. Tamm, Kimmo
18. Vainu, Külliki
19. Siilbek, Sander



Majandus-ettevõtluse õppesuund, klassijuhataja Maris Orav 
Kolmel õpilasel on võimalus üle minna infotehnoloogia või küberkaitse suunda.
1. Hanschmidt, Gerli
2. Iaotamm, Mia-Rosita 
3. Janvest, Getlin
4. Jefimov, Geisi
5. Kaas, Kati
6. Kivikangur, Henri
7. Kivimägi, Kelly
8. Kondas, Britha
9. Kükker, Annika
10. Lehtla, Annabel
11. Liiver, Gloria
12. Lind, Igmar
13. Lohu, Kaisa
14. Mengel, Siim
15. Mets, Hanno
16. Miller, Marit
17. Must, Margus
18. Otsus, Kaisa
19. Pedosk, Ann
20. Pensa, Aliise
21. Pent, Grete
22. Pomjalov, Sander
23. Rummel, Madera
24. Saar, Anete
25. Savitsch, Andero
26. Sikk, Kai
27. Simon, Silja
28. Tamm, Marjan
29 Teder, Martin
30. Tiit, Michelle M.E.
31.Toomla, Silver
32. Uusküla, Marko
33.  Viks, Sandra
34. Üleoja, Heili

Muusikasuund
1. Nuut, Kärt