Fotokonkurss "Minu Eesti - lumi ja jää" 07. jaanuar Janel.Palm

Põltsamaa Ühisgümnaasium kuulutab välja talvise fotokonkursi "Minu Eesti - lumi ja jää".

Reeglid:

1. Osaleda võivad nii õpilased, õpetajad kui ka lapsevanemad.
  2. Fotokonkurss toimub ajavahemikus 10.01. - 10.02. 2022.
  3. Foto saata aadressil - fotokonkurss@poltsamaa.edu.ee.
  4. Foto saatmisega kinnitad, et foto on sinu pildistatud ja kõik õigused kuuluvad sinule kui autorile.
  5. Konkursile ei võeta vastu pilte, mis eksponeerivad meelemürke või ei vasta konkursi reeglitele.

Parimate fotode väljaselgitamiseks korraldatakse hääletus, mis avatakse 21. veebruaril 2022 ja lõpeb 24. veebruaril 2022.

Ootame aktiivset osavõttu!

Konkursil osalemisega annad nõusoleku, et Põltsamaa Ühisgümnaasium võib kasutada fotosid kooli sotsiaalmeedia kanalites ja Eesti Vabariigi aastapäevaga seotud üritustel.

Reeglid:

1. Osaleda võivad nii õpilased, õpetajad kui ka lapsevanemad.
  2. Fotokonkurss toimub ajavahemikus 10.01. - 10.02. 2022.
  3. Foto saata aadressil - fotokonkurss@poltsamaa.edu.ee.

Ootame aktiivset osavõttu!