Kevadkontsert: Maa hääl

Loomise kuupäev 23.05.2024

Kevadkontserti korraldamise traditsioon on Põltsamaa Ühisgümnaasiumis kestnud aastakümneid. 9. mai toimus Põltsamaa Kultuurikeskuses Põltsamaa Ühisgümnaasiumi Põltsamaa õppekoha kevadkontsert „Maa hääl“, kus publiku ette astusid erinevad õpilaskollektiivid.

Kontserti avas Renata Kallasmaa tantsuga ‘’Maa hing’’, millele järgnes suurejooneline ühendkoor, mille moodustas 1.-2. klassi mudilaskoor, tütarlastekoor ja poistekoor. Muusikaõpetaja Meeli Nõmme juhendamisel esitasid Airi Liiva laulu „Laskem laulda“ ligikaudu 115 õpilast. Kokku koosnes kava 28 etteastest, mille hulgas oli nii laulu, tantsu, instrumentaalpalasid kui ka luulet.

Kevadkontsert on see koht, kus kooliperel ja lapsevanematel on võimalus näha ja kuulata, mida huvitegevuse kollektiivid aasta jooksul õppinud on.

Põltsamaa Ühisgümnaasium on uhke, et meil on nii mitmekesine huvitegevus – meil on orkester, rahvatantsurühmad, nii palju laululapsi.

Täname kõiki kollektiivide juhendajaid, meeskonda, abilisi ja Põltsamaa kultuurikeskust, kes aitasid kaasa kontserdi korraldamisele ning õnnestumisele.

Viimati muudetud 23.05.2024.