Jõulukuu avamine ja jõulurahu väljakuulutamine 30. november Janel.Palm

Täna, 30. novembri hommikul toimus Põltsamaa Ühisgümnaasiumi Veski tn koolimaja ees 6. - 12. klasside õpilastele jõulukuu avamine ja jõulurahu väljakuulutamine.

Ilm oli nagu tellitud. Koolimaja säras jõulutuledes ja akendelt vaatasid vastu ilusad jõulukaunistused.

Ringi jalutasid kaks päkapikku, kelle kotis olid iga klassi poolt teisele klassile saadetud heade soovidega jõulukaardid, mis päkapikkude abil klassidele laiali jagati. Päkapikud andsid kaardiga kaasa ka väikese jõuluküünla, mis süüdati koos direktori jõulusõnumiga.

Esinesid lastekoor ja kammerkoor õpetaja Hille Martini juhendamisel, jõululuuletuse päkapikust luges Grettel Liset Möldri. Pärast küünalde süütamist ja jõulurahu väljakuulutamist ilmus korraga koolimaja nurga tagant muusika saatel välja jõuluüllatus - jõulumoor. Jõulumoor õpetas noortele kaks vahvat tantsu, milles lõid kaasa õpilased, direktor, päkapikud ja kõik muud lõbusad ning vahvad inimesed.

Täname jõulumoori - Astrid Hallikut ja soovime talle meeleolukat jõulukuud!

Täname esinejaid ja kõiki 6. - 12. klasse heade soovide eest. Täname päkapikke Liis Lumistet ja Kertu Liebertit, helimeest Reigo Tõnissoni, fotograafi Janel Palmi, abivalmis töömeest Aivot ja tema abilist.

Soovime teile kaunist jõuluootust, rahulikke jõule, töökaid päkapikke ja lahket jõuluvana!

Soovime, et teie unistused täituksid ja kindlasti nautige kaunist talveilma!

Täname jõulumoori - Astrid Hallikut ja soovime talle meeleolukat jõulukuud!

Soovime, et teie unistused täituksid ja kindlasti nautige kaunist talveilma!